Raise Kolonaki Elegant Citybreak

  • 70 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Lägenheten Raise Kolonaki Elegant Citybreak Aten ligger mindre än 1 km från tågstationen Monastiraki och inom 5 minuters promenad från Museum of Ancient Greek Technology Kostas Kotsanas. Wi-Fi erbjuds för både affärs- och fritidsaktiviteter.

Detta boende har balkong, sitthörna och ett komplett kök med luftkonditionering som garanterar en bekväm vistelse. I lägenheten kan gästerna utnyttja hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Dessutom finns det en separat toalett, en dusch och en tvättmaskin.

Boendet erbjuder gästerna ett komplett kök samt matplats.

För sportentusiaster har lägenheten ett utmärkt läge inom 20 minuters promenad från Apostolos Nikolaidis stadion och inte långt från Museet för kykladisk konst. Inom 2 km från den här lägenheten kan du besöka Herodes Atticus odeion. Lägenheten Raise Kolonaki Elegant Citybreak ligger på gångavstånd från Benakis-museet. Tunnelbanestationen Syntagmas är också belägen cirka 10 minuter bort till fots.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Raise Kolonaki Elegant Citybreak Aten
Athens Gem Apart- Prime Location
Mobilpris

Athens Gem Apart- Prime Location

9.2
Utmärkt 16 recensioner
28 m från boendet
USD 184 USD 166
per natt
Spacious & Sunny Kolonaki Apt 5 Mins Metro/Acx3/1.5 Bt
Mobilpris

Spacious & Sunny Kolonaki Apt 5 Mins Metro/Acx3/1.5 Bt

9.4
Utmärkt 25 recensioner
31 m från boendet
USD 205 USD 185
per natt
Lux Retreat In The Heart Of Kolonaki
Mobilpris

Lux Retreat In The Heart Of Kolonaki

8.8
Fantastiskt 5 recensioner
130 m från boendet
USD 203 USD 183
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Atens internationella Flygplats
    33 km

    Tågstationer

    Omonia tågstation
    1,6 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis internetanslutning

    Parkering

    • Parkering

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Sittgrupp
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:30
    Utcheckning: från 03:00 till 11:00
    Licensnummer00002272454
    Vanliga frågor
    • ❓
      Finns det gratis Wi-Fi i lägenheten Raise Kolonaki Elegant Citybreak?
      Wi-Fi erbjuds gratis i lägenheten Raise Kolonaki Elegant Citybreak.
    • ❓
      Accepterar lägenheten Raise Kolonaki Elegant Citybreak husdjur?
      Lägenheten Raise Kolonaki Elegant Citybreak tillåter husdjur.
    • ❓
      Ligger lägenheten Raise Kolonaki Elegant Citybreak nära tågstationen?
      Monastiraki tågstation ligger inom 1 km från lägenheten Raise Kolonaki Elegant Citybreak.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Atens internationella Flygplats
    33 km

    Tågstationer

    Omonia tågstation
    1,6 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Raise Kolonaki Elegant Citybreak Aten

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng